Bestyrelsen

 

02.png

Torben Mikkelsen
Formand

Torben har været på Aarhus Stadion siden 1983 og har været medlem af AGF Fanclub siden 1997



Kontakt: torben@fantrustaarhus.dk

Thomas christensen
Kasserer








 

Kontakt: thomas@fantrustaarhus.dk

no_person.png


Jan Jensen
 

Jan har fulgt AGF siden 1991 og været aktiv på og udenfor tribunen i forbindelse med AGF-kampe i næsten 20 år. Jan har siddet i fanklubbens bestyrelse siden 2004. 

Kontakt: jan@fantrustaarhus.dk

 

anders.png

Anders Madsen
Digital Art Director

Anders er ikke en del af bestyrelsen, men er ansvarlig for webdesign og identitet i Fan Trust Aarhus. Anders har fulgt AGF siden seneste pokalsejr i '96. 

Kontakt: anders.holm.madsen@gmail.com

Anders Aakjær
Næstformand







Kontakt: anders@fantrustaarhus.dk

Anita Christoffersen,
Sekretær

Anita har og vil altid være(t) AGF-fan. Hun stammer fra Djursland og drømmer om, at AGF-fans vil blive hørt på og samarbejdet med.


Kontakt: anita@fantrustaarhus.dk

bestyrelse_04.png

Mathias Rønn Waack-Möller
Suppleant




 


Kontakt: kontakt@fantrustaarhus.dk